SMO

SMO

بهینه سازی سایت برای شبکه های اجتماعی (SMO)

بهینه سازی سایت برای شبکه های اجتماعی (SMO) یا Social Media Optimization، یکی از روش های نوین و بسیار موثری است که کمک شایانی به برند سازی و افزایش فروش داردکه این روش برای اولین بار در سال 2006 مطرح شد.

از هدف های مهم در بهینه سازی برای شبکه های اجتماعی، جذب مخاطب و دنبال کننده، با استفاده از ایجاد محتوای ارزشمند و انتشار در این بستر رسانه ای است.

امروزه شبکه های اجتماعی به یکی از بستر های ارزشمند در فضای اینترنتی تبدیل شده است. فرقی نمی کند شما یک فرد معمولی هستید، یا یک هنرمند، یا یک طراح و یا حتی رئیس یک برند معتبر؛ اکنون شبکه های اجتماعی به جایگاهی دست یافته اند که با استفاده از آن هر فردی می تواند براحتی خود و حرفه خود را معرفی نموده و مخاطبان و طرفداران خود را بدست آورد و همچنین نظرات کاربران و مخاطبان خود را با سهولت و بدون واسطه رصد کند.

طبق آخرین تحقیقات بعمل آمده، 80 درصد مردم دنیا عضو شبکه های اجتماعی می باشند و از آنجاییکه روز بروز این تعداد در حال افزایش است، استفاده از روش SMO می تواند کمک شایانی به تبلیغات و معرفی برند شما داشته باشد.

مزایای SMO

  • افزایش ترافیک سایت
  • تسریع در اطلاع رسانی
  • ایجاد لینک به سایت
  • جذب سریع بازدیدکننده از سراسر دنیا
  • سرعت در اشتراک پذیری مطالب
  • در دسترس بودن نظرات کاربران و مخاطبان

موارد اشاره شده علاوه بر اینکه بسیار حائز اهمیت بوده و امکان تحلیل آمار بهتری را به شما می دهند و باعث افزایش فروش می گردد؛ همچنین باعث جلب توجه موتورهای جستجو شده و به مرور سایت شما را در لیست ابتدایی نتایج جستجوی خود قرار خواهند داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *