تبلیغات در گوگل

در کمتر از ۲۴ ساعت با استفاده از تبلیغات گوگل ادوردز، صفحه اول گوگل را فتح کنید

آژانس دیجیتال مارکتینگ نتمارکو، پارتنر رسمی گوگل در ایران به واسطه نمایندگی گوگل در نیوزلند می باشد که با بهره گیری از افراد متخصص در امر تبلیغات در گوگل ادوردز، آماده ارائه خدمات تبلیغاتی در گوگل با نرخی معقول و گزارش های دقیق از تبلیغات به هم میهنان عزیز می باشد.

  • آیا می دانستید که در حال حاضر، مشتریان نیاز های خود را گوگل جستجو نموده و اکثراً از سایت هایی که در لیست نتایج جستجو حاضر هستند نیازشان را تامین می کنند؟
  • حتما شما هم از عدم حضور وب سایتتان در صفحه اول گوگل رنج می برید و نمی توانید مشتریان حاضر در گوگل را جذب کنید.
  • آیا می دانستید که چاره افزایش درآمد کسب و کارتان، حضور وب سایتتان در لیست نتایج گوگل می باشد؟

چگونه می توان به سرعت در صفحه اول گوگل قرار گرفت؟

امروزه رقابت حضور در صفحه اول گوگل بیش از هر زمان میان کسب و کار ها به وجود آمده و مشاغل مختلف با استفاده از روش های مختلف سعی می کنند تا برای جذب مشتریان بیشتر و افزایش درآمد، وب سایت خود را هرچه سریعتر به صفحه اول گوگل برسانند. اما راهکار رسیدن به صفحه اول گوگل در چیست؟

همانطور که در بخش سئو به آن اشاره گردید یکی از روش های رسیدن به صفحه اول گوگل، سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو می باشد. اما باید توجه نمود که سئو فرآیندی زمانبر می باشد و نیاز به صبر و هزینه دارد.

اما راهکار دیگر که به سرعت می توان با استفاده از آن به صفحه اول گوگل رسید و در لیست نتایج گوگل حاضر شد عبارتست از :

تبلیغات در گوگل

شما با استفاده از ابزار تبلیغاتی گوگل که به اصطلاح به آن گوگل ادوردز گفته می شود می توایند در کمتر از چند ساعت و به سرعت به صفحه اول گوگل رسیده و در لیست نتایج جستجوی کلمات کلیدی مد نظرتان قرار بگیرید.

 

حال و احوال تبلیغات گوگلی در ایران

مدت زمانی بود که در ایران تبلیغات گوگلی فرایند سختی داشت و بازدهی خوبی برای کسب و کار ها ایجاد نمی کرد اما در حال حاضر و با رونق گرفتن تبلیغات گوگلی در کشور، شرکت ها و صاحبان کسب و کار زیادی به دنبال تبلیغ در گوگل می باشند تا بتوانند به سرعت در صفحه اول گوگل قرار گرفته و مشتریان این بستر الکترونیکی را جذب نمایند.

 

تبلیغات در گوگل چگونه انجام می شود؟

ساده ترین حالتی که برای این قسمت می توان ارائه داد به این صورت می باشد که شما به عنوان صاحب یک کسب و کار که به واسطه تبلیغات در گوگل خواهان حضور در صفحه اول گوگل می باشید ابتدا کلمات کلیدی مدنظرتان را مشخص نموده و پس از آن یک اکانت تبلیغاتی ویژه کسب وکارتان توسط واحد فنی نتمارکو ایجاد می گردد.

سپس در مرحله بعد می بایست اکانت خود را شارژ کنید. به عنوان مثال مبلغ ۲۰۰ هزار تومان را به عنوان شارژ اولیه در نظر می گیرد.

در مرحله بعد برای هر کلمه کلیدی باید یک نرخ بابت هر کلیک در نظر گرفته شود. اینکار به این علت است که هنگام جستجوی کلمه کلیدی مدنظر توسط مشتری، زمانی که لینک وب سایت شما را مشاهده می کند و روی آن کلیک می کند، این مبلغ از شارژ اکانت شما به عنوان هزینه تبلیغ به ازای آن ۱ مشتری کسر می شود.

پس همانطور که مشاهده می کنید این روش تبلیغات اینترنتی، مناسب ترین روش تبلیغاتی شناخته می شود زیرا لینک تبلیغاتی وب سایت شما هنگام تبلیغ گوگل فقط در معرض دید مشتری هدفی که مد نظر شما می باشد قرار خواهد گرفت که با این روش می توان از ایجاد هزینه های اضافی تبلیغاتی جلوگیری نمود.

تبلیغات گوگل چیست؟

لطفا قبل از هر اقدامی پیشنهاد می کنم این مقاله رو حتماً مطالعه کنید.