7 روش کاربردی جهت تبدیل سایت به برند

برند سازی از طریق وب سایت branding

7 روش برای تبدیل وب سایت به یک برند

اگر به فکر ارتقاء کسب و کار و درآمد خود بوده و برای گسترش آن نیازمند راهکاری مناسب جهت تبدیل شدن به برندی معتبر هستید تنها کافیست که تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید و نکاتی را که در این مقاله به آن ها اشاره می کنیم رعایت نمایید.

امروزه با نفوذ اینترنت در میان مردم، شرکت ها، فروشگاه ها و مراکز خدماتی با طراحی سایت و راه اندازی آن توانسته اند کسب و کار خود را رونق داده و درآمد فوق العاده زیادی را کسب نمایند. حال در این مقاله به 7 روشی که با انجام دادن آن می توانید وب سایت کسب و کار خود را به برندی معتبر تبدیل نمایید آشنا می کنیم.

1- انتخاب دامنه

اولین نکته ای که باید به آن توجه ویژه ای داشت، انتخاب نام دامنه مناسب و همنام کسب و کار شما می باشد

2- قراردادن امضا در ایمیل

یک امضا برای ایمیل های خود طراحی نمایید و در آخر ایمیل های خود آن را قرار دهید (امضا می تواند شامل لوگو، شعار کسب و کار، آدرس وب سایت، شماره تماس و غیره باشد)

3- ایجاد صفحات تشکر

امکانی را در سایت خود فراهم کنید که پس از پر کردن فرم توسط مخاطبان سایت، یک پیغام تشکر از طرف شما برای آنها نمایش داده شود.

4- تکرارپذیر بودن

تا آنجا که امکان دارد لوگو و شعار تبلیغاتی خود را در صفحات مختلف تکرار کنید تا همواره در ذهن مخاطبات خود باقی بمانید

5- انتشار کتاب الکترونیکی

یک کتاب آموزشی را تالیف کنید و بصورت رایگان در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید. با این کار محبوبیت شما بین کاربران بیشتر شده و حس اعتماد نسبت به شما به وجود خواهد آمد

6- پست مهمان

استفاده از پست مهمان در سایت باعث جذب مخاطب خواهد شد

7- استفاده از روش ارسال پاسخ خودکار (Auto Responder)

سعی کنید در قسمت ایمیل باکس خود قسمت مربوط به پاسخ خودکار را فعال نمایید تا هنگام دریافت ایمیل، پاسخی به صورت خودکار برای بازدیدکننده ارسال شود و از او بابت تماس و ارتباط با شما تشکر کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *