سئو seo

4 روش ساده اما فوق العاده کاربردی برای بهبود سئو

4 روش فوق العاده کاربردی برای بهبود سئو

در این مقاله قصد داریم در مورد 4 روش ساده اما فوق العاده کاربردی که به بهبود سئوی وب سایتتان کمک می کند اشاره کنیم. قطعا با رعایت کردن این نکات رضایت بازدیدکنندگان رو به همراه خواهید داشت

1- از راهنمای صفحات (Pagination) حتما در وب سایتتان استفاده کنید

حتما در نظر داشته باشید که در تمام صفحاتی که به حالت لیست وجود دارد از pagination اونهم به بهترین نحو استفاده کنید. همیشه به یاد داشته باشین که بعد از منوی بالا، این گزینه (Pagination)  از مهمترین ویژگی در رتبه بندی به ساختار یک وب سایت می باشد که می توانید به بهترین شکل ممکن از این طریق صفحات مختلف وب سایتتون رو سازماندهی کنید.

در شکل زیر می توانید نمایی از بهترین Pagination های موجود رو ملاحظه نمایید.

 

pagination_for_google

2- انتهای هر پست، نمایش “مطالب مرتبط” وجود داشته باشد

یکی از بهترین شیوه هایی که از طریق آن می توان یک مطلب رو به یک بازدید کننده آنهم بصورت اتوماتیک معرفی کرد قطعا “مطالب مرتبط” است.

شما با استفاده از این روش، هنگامیکه یک بازدید کننده در حال خواندن متنی از وب سایت شما می باشد بصورت خودکار صفحاتی که مرتبط با موضوع مطلب هست رو بهش معرفی می کنید و با اینکار بازدید کننده رو به صفحات دیگه از وب سایتتون هدایت می کنید.

با اینکار این امتیاز وب سایت شماست که در حال افزایش است. پس هیچ وقت این گزینه (مطالب مرتبط) رو تو وب سایتتون فراموش نکنید.

mesal mataleb mortabet

3- در هر پست، عبارت مقاله قبلی و بعدی وجود داشته باشد

سعی کنید در انتهای هر مطلب، مقاله ی قبلی و بعدی به همراه موضوع آن مطالب وجود داشته باشد. با اینکار بازدید کننده را به مقاله های دیگر وب سایت جذب کرده اید

4- دکمه اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را در مقاله های خود قرار دهید

در انتهای این مقاله به دکمه اشتراک گذاری اشاره خواهیم کرد. امروزه اکثر بازدید کنندگان در شبکه های اجتماعی همچون گوگل، فیسیوک، توئیتر و … اشتراک دارن و از آنجاییکه اکثراً در این صفحات آنلاین هستن و وارد سایت شما می شوند با اشتراک گذاشتن مقاله شما (بصورت تصادفی یا خودآگاه) مطلب شما در صفحه شخصی بازدید کننده به اشتر اک خواهد آمد و با اینکار مطلب شما بازدید کننده بیشتری خواهد داشت.

 

2 دیدگاه ها

  1. شیرین گفت:

    سلام
    ممنون مطلب خوب و مفیدی بود