تبلیغات گوگلی یا Google Adwords سرویس تبلیغاتی کارآمد رد دنیای بازاریابی اینترنتی

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل چیست؟

تبلیغات گوگل (Google AdWords)، سرویس تبلیغاتی ارائه شده از طرف گوگل ( تبلیغات در گوگل ) می باشد که به وب سایت ها اجازه حضور در صفحه اول گوگل هنگام جستجوی کلمات کلیدی مد نظر آنها را می دهد. با استفاده از این سرویس شما می توانید سایت خود را به مشتریانی که بدنبال محصولی خاص بوده و اسم آن را جستجو می کنند نمایش دهید که اصطلاحا به این مشتریان، مشتریان هدف نیز گفته می شود.

امروزه دقدقه اکثر مدیران سایت ها و در راس آن ها مدیر یک مجموعه تجاری، حضور لینک وب سایت تجاری شرکت خود در صفحه اول گوگل هنگام جستجوی کلمات کلیدی مورد نظر می باشد تا بتواند از این طریق در راس دید مشتریان و کاربران هدف قرار گرفته و با افزایش ترافیک به سمت وب سایت خود، درآمد و فروش خود را افزایش دهند.

با استفاده از این سرویس شما می توانید مشخص کنید که لینک مورد نظرتان هنگام جستجوی کلمات کلیدی مورد نظرتان در کدام قسمت از صفحه اصلی و برتر گوگل هنگام جستجو به نمایش درآید.

امروزه تبلیغات با استفاده از سرویس گوگل، به عنوان سرویسی کارآمد و پر بازده شناخته شده چرا که با هر بودجه ای می توان به سرعت در معرض دید کاربران هدف(مشتریان مورد نظر) قرار گرفت و به ازای کلیک بر روی لینک ارائه شده، هزینه تبلیغات از بودجه شارژ شده شما کسر شده و تا زمانیکه اعتبار کافی وجود داشته باشد در معرض دید کاربران قرارخواهید گرفت.

مزایای استفاده از سرویس تبلیغاتی گوگل

  • نمایش لینک وب سایت به مشتریان مورد نظر در زمینه کسب و کارتان
  • هزینه تبلیغات به ازای کلیک (CPC) می باشد و تا زمانیکه کلیکی رو لینک صورت نگیرد هزینه ای از اعتبار شما کسر نخواهد.
  • هر زمان که مایل باشید می توانید تبلیغات خود را معلق کنید
  • سرعت بالای حضور در صفحه اول گوگل هنگام جستجو بر اساس کلمه کلیدی
  • کنترل بودجه برای تبلیغات در زمان های مختلف

یکی از ویژگی های این سرویس دسترسی به پنلی است که از طریق آن می توانید به آنالیز جستجو از طریق کاربران و اطلاعات آماری در زمینه حضور در جستجوها داشته باشید و آنها را تحلیل نمائید. اینکه چه تعداد کاربر وارد سایت شده و به ازای کلیک بر روی چه کلمه کلیدی این اتفاق افتاده. همچنین با استفاده از ابزار Google Adwords  می توانید تبلیغات خود را ویرایش کنید و تعداد مشتریان بیشتری را که با فعالیت تجاری شما ارتباط برقرار می کنند افزایش دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *